ПАРИТЕТ

МИКОЛАЇВ

  

м. Миколаїв,

вул. Погранична

(Чигріна), 167

 0512 24-31-81

 0512 24-23-32

 050 396-999-7

paritet1@electrolamp.com.ua

ПАРИТЕТ ХЕРСОН

 

м. Херсон,

вул. Нафтовиків,

2

 0552 33-77-66

 0552 41-23-00

 050 396-888-5

paritet@electrolamp.com.ua

ТОВ фірма ПАРИТЕТ

Наше підприємство ТОВ фірма ПАРИТЕТ працює у сфері оптових поставок електро- і світлотехнічної продукції з 1995 року. За цей час ТОВ фірма ПАРИТЕТ стала одним з лідерів ринку і продовжує швидко рости і розвиватися, розширюється асортимент товарів і послуг, вводяться нові логістичні та дистриб'юторські напрямки, збільшується кількість клієнтів по всій Україні.

На сьогоднішній день в підприємстві працює понад 30 співробітників. Наші співробітники - це згуртована команда молодих і досвідчених професіоналів.

Наші менеджери нададуть Вам всю необхідну інформацію про наші товари, їх ціни, способи оплати і доставки продукції. На наших складах завжди є широкий асортимент товарів. Якщо Вам необхідний товар, якого немає в наявності, наш відділ постачання в найкоротші терміни виконає Ваше замовлення. Ми працюємо навіть з самими рідкісними товарними позиціями. Додаткову інформацію завжди можна отримати на офіційному сайті ТОВ фірми ПАРИТЕТ
www.electrolamp.com.ua

                                      


Нашими постійними партнерами є найбільші промислові підприємства, банки, сільськогосподарські підприємства, комерційні фірми та торгові організації.

Наявність власного автотранспорту дозволяє нашому підприємству оперативно здійснювати поставки продукції нашим клієнтам.

       

                                           

На наших складах в м. Херсоні і Миколаєві зберігаються товарні запаси. Наш складський персонал видає товар, а також пакує і відправляє на перевізників і транспортні агентства.

ТОВ фірма ПАРИТЕТ має статус офіційного дилера, дистриб'ютора і представника провідних виробників електротехнічної, світлотехнічної та кабельно-провідникової продукції.

ТОВ фірма ПАРИТЕТ є офіційним дилером ПАТ ІСКРА, Полтавського заводу газорозрядними ламп, а також торговим партнером провідних українських виробників.

Асортимент, який поставляєтьсянашим підприємством продукції:

Лампи: розжарювання, люмінісцентні, галогенні, ртутні, натрієві, металогалогенні, рефлекторні, енергозберігаючі, світлодіодні LED, комутаторні, спеціальні та ін.

Светильники: промышленные, офисные, люминесцентные, растровые, точечные, общего назначения, парковые, декоративные, уличного освещения та ін.

Прожектори.

Електроустановочні вироби: розетки, вимикачі, патрони, коробки, роз'єми, пробки, трійники та ін.

Низьковольтне обладнання: автоматичні вимикачі, ПЗВ (пристрій захисного відключення), магнітні пускачі, розподільні щити, реле, трансформатори, запобіжники, контактори, рубильники, лічильники.

Апаратура пускорегулююча електронна: стартера, дроселі, баласти.

Кабельно-провідникова продукція: асортимент продукції більш ніж 200 найменувань і включає групу силових кабелів, гнучкі і контрольні кабелі в гумовій і вініловій ізоляції, кабель зв'язку, з'єднувальні дроти і шнури.

Кабельні аксесуари: роз'єми, муфти, лотки, гофротруба, металорукав, кінцевики, з'єднувальні гільзи, клемні колодки.