ПАРИТЕТ
Миколаїв

м. Миколаїв, вул. Погранична (Чигріна), 167

 0512 24-31-81
 0512 24-23-32
 050 396-999-7

paritet1@electrolamp.com.ua

ПАРИТЕТ
Херсон

м. Херсон, вул. Нафтовиків, 2

 0552 33-77-66
 0552 41-23-00
 050 396-888-5

paritet@electrolamp.com.ua

Новини

27.09.2018 Новинки ТМ "Іскра"

З метою покращення цінової політики для наших клієнтів у продаж надійшли новинки деяких позицій стітлодіодних ламп та світильників ТМ "ІСКРА". ТОВ фірма "Паритет" прагне покращити реалізуємую продукцію та її ціну. Тому ми постійно оновлюємо наш асортимент. Також нагадуємо, що для нас бажання клієнта - закон! Наш відділ постачання в найкоротші терміни доставить будь-які електротовари за Вашим бажанням!


04.09.2018 Подорожчання ламп розжарювання!

Повідомляємо клієнтам про подорожчання ламп розжарювання. У зв’язку валютної складової у ціні ламп та зростанням іноземної валюти, вимушено подорожчав увесь асортимент ламп загального розжарювання. Усі подробиці за телефоном у менеджерів!


05.07.2018 Спеціальна пропозиція для спортивних закладів!

На будь-якому спортивному об'єкті важливо забезпечити якісне освітлення. Особливо це стосується стадіонів, басейнів, спортивних майданчиків та інших територій, де будуть проводитися змагання. Від того, наскільки грамотно організовано освітлення спортивних об'єктів, залежить не тільки комфорт і зручність спортсменів, але і загальна безпека учасників змагань, суддів та глядачів. Правильно підібрані світильники для спортивних залів та майданчиків грають важливу роль при демонстрації видовищних подій, а неякісне освітлення може навіть вплинути на хід гри.


17.06.2018 Переваги співпраці з ТОВ фірмою "Паритет"!!!

Ми ведемо бізнес за певними правилами, що визначають регламент ведення справ з клієнтами, партнерами і конкурентами. Деякі принципи, якими керується наша фірма:

  • Прагнути досягнення найвищої якості товарів, продукції, робіт і послуг фірми. Ефективно задовольняти реальні потреби клієнтів і партнерів.

  • Сумлінно рекламувати товари, продукцію, роботи і послуги фірми. Стримано інформувати про достоїнства організації, спиратися на заслужені рекомендації клієнтів і партнерів.

  • Застосовувати інноваційний підхід на всіх ділянках виробництва і управління організацією, ставити максимально можливі цілі, наполегливо добиватися результату в найскладніших ситуаціях.


17.05.2018 АКЦІЯ!!!

Повідомляємо про початок акції на дроти Інтерелектро (ГОСТ) та оновлення кабельної продукції - Одеса ГОСТ! Привабливі ціни та якість продукції основні пріоритети фірми “Паритет”! Більш детальну інформацію про умови придбання за акційними цінами Ви можете уточнити у менеджерів.


10.05.2018 Переваги світлодіодних led ламп!

На що ви звертаєте увагу при купівлі освітлювальних приладів? Які характеристики враховуєте в першу чергу? Чи рахували ви коли-небудь, скільки можна заощадити на споживанні електроенергії? Сучасний виробник пропонує інноваційне в своєму роді економічне рішення альтернативних джерел освітлення - світлодіоди. Світлодіодні лампи відрізняються рядом своїх переваг, серед яких основними є економічність і екологічність.


03.05.2018 Корисна та важлива інформація!

           

ТОВ фірма “Паритет” виражає свою повагу та повідомляє, що з 22.09.2017 року вступила в силу Постанова КМУ №139 від 10.03.2017 року “Про затвердження технічного регламенту обмеження використання деяких небезпечних речовин в електричному та електронному обладнанні”, який був розроблений на основі Європейської Директиви 2011/65/EU. Продукція, яка не відповідає вимоги, зазначеним у Постанові, заборонена для ввезення на територію України. Тому, в зв'язку з Технічним регламентом, лампи серії ДРВ (ртутно-вольфрамові), ML, HWL підлягають забороні. Наша фірма пропонує заміну цих ламп на LED лампи високої потужності Luxel. Детальніше Ви можете ознайомитися з пропозицією у розгорнутій версії цієї новини.


22.04.2018 Оновлення LED продукції!

Фірма «Паритет» завжди намагається оновлювати свій асортимент тільки якісною продукцією, перевірених часом виробників. Томи цього разу ми пропонуємо лінійку LED ламп PHILIPS. Philips - лідер світового ринку, що володіє багатим досвідом розробки, виробництва і впровадження інноваційних світлових рішень. LED лампи Philips сприяють комфорту, продуктивності і безпеці користувачів.


18.04.2018 Новинки!!!

Фірма "Паритет" продовжую оновлення асортименту. Цього разу - це нові LED лампи LUXEL! По-перше ми намагаємось знизити витрати наших клієнтів і тому в новинках з'явився набір із трьох LED ламп потужністю 10W. Ціна набору вигідніше на 30% ніж окремо придбані три LED лампи тієї ж потужності! Крім цього надійшли у продаж декоративні LED лампи LUXEL (свіча та шар) потужністю 10W. Ми продовжуємо слідкувати за оновленнями LED та іншою електро-кабельною продукцією!


10.04.2018 Інфрачервоні лампи!

В асортименті фірми "Паритет" з'явилися ІКЗК 250Вт за вигідною ціною! Інфрачервоні промені, як джерело тепла, завойовують все більшу популярність. Інфрачервоні дзеркальні лампи - специфічним розподілом випромінювання, основна частка якого припадає на інфрачервоний діапазон, складова частка видимого випромінювання - незначна. Лампи перетворять споживану електроенергію (понад 90%) в теплове випромінювання, а внутрішній дзеркальний відбивач в формі параболоїда фокусує це випромінювання для отримання його високої інтенсивності.