ПАРИТЕТ

МИКОЛАЇВ

  

м. Миколаїв,

вул. Погранична

(Чигріна), 167

 0512 24-31-81

 0512 24-23-32

 050 396-999-7

paritet1@electrolamp.com.ua

ПАРИТЕТ ХЕРСОН

 

м. Херсон,

вул. Нафтовиків,

2

 0552 33-77-66

 0552 41-23-00

 050 396-888-5

paritet@electrolamp.com.ua

Спеціальна пропозиція для спортивних закладів!

05.07.2018

    Сучасні спортивні зали є багатофункціональними об'єкти, які призначені для проведення цілого ряду заходів. Причому мова йде не тільки про спортивні події, а й про різні культурні програми, вечірки і т.д. Саме тому до освітлення спортивних залів пред'являються особливі вимоги, серед яких основним можна вважати безпеку.

    Освітлення таких об'єктів повинно створювати потрібний настрій у спортсменів, забезпечувати їх комфорт. Як показує практика, найкраще з цим завданням справляються холодні відтінки. Забезпечити розсіяне освітлення такого виду дозволяють світлодіодні прожектори, світлодіодні консольні світильники, а також LED світильники з кутом розсіювання світла 120º типу HIGH BAY. Щоб освітлення спортивних залів було організовано правильно, фахівці визначають потужність обладнання, орієнтуючись на параметри конкретного приміщення.

    Якщо мова йде про закритий спортивний зал, то особливі вимоги пред'являються до оформлення світильників. Для виготовлення даних світлових приладів повинні використовуватися міцні матеріали, які забезпечують захист джерела світла від ударів.

    Для освітлення спортивних приміщень відмінно підійдуть світильники та прожектори від торгівельних марок «ІСКРА» та «LUXEL». Вони мають міцне скло , яке надійно захищає джерело світла від випадкових ударів. 

***Увага!!! Тільки для наших клієнтів: при купівлі продукції ТМ «ІСКРА» та «LUXEL» - розрахунок необхідної кількості світильників БЕЗКОШТОВНО!

Ми пропонуємо ознайомитись з деякими світлодіодними рішеннями для обладнання спортивних об'єктів за посиланнями! (Натисніть на зображення)